What's my IQ -The Short IQ Test

Ekleyen 5 İndirilme

What's my IQ -The Short IQ Test

Zeka seviyenizi az çok tahmin edebiliyorsunuzdur ve bunun kanıtlanması belki de sizin için saçma gelebilir. Ama öyle bir uygulama var ki, zekanızın varlığını değil, tam olarak ne kadar puana sahip olduğunu size tüm çıplaklığı ile sunuyor. Evet What's my IQ The Short IQ Test’den bahsediyoruz. Bu harika uygulama sayesinde, siz de zeka seviyenizi en profesyonel yöntemlerin derlendiği değerlendirme ölçütlerine göre öğrenebileceksiniz. Üstelik dilediğiniz zaman tekrar tekrar bakabilir ve ortalama IQ seviyenizi de test edebilirsiniz.

IQ Seviyenizi Öğrenin

What's my IQ uygulaması, sayısal ve sözel testler ile zeka düzeyinizi belirlemeye yarayan bir uygulama. Bu uygulama sayesinde, dilediğiniz zaman IQ seviyenizi öğrenebilirsiniz. Üstelik birkaç kez bunu yaparak kayıt altına alabilir ve ortalama zeka düzeyinizi öğrenebilirsiniz. Uygulama aynı zamanda eğlenceli bazı özellikleri ile dikkat çekiyor. Sıkıcı ve bunaltıcı sorulardan bıktığınızda, biraz eğlenerek vakit geçirebileceğiniz şeyler de var! Mesela arkadaşlarınızla zekanızı çarpıştırmak gibi. Eğer daha eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamak isterseniz; arkadaşlarınız ile kapışma yapabilirsiniz. Bunun için çift kullanıcı tanımlayabilir ya da aynı uygulamayı indiren arkadaşlarınız ile çevrimiçi yarışma imkanı yakalayabilirsiniz. Üstelik ücretsiz ve dilediğiniz zaman kullanabileceksiniz.

Sorular Sizleri Bekliyor!

Sorular zorluk seviyelerine göre karma olarak dağılmıştır. Bir kısmı sayısal olan soruların yanı sıra bir kısmı ise görsel zekanızı anlamak üzere şekilli sorular olabilir. Aynı zamanda sayısal ve görsel soruların yanı sıra sözel sorular da bulabilirsiniz. Bu aynı zamanda zeka seviyenizin hangi lop üzerinde daha etkili olduğunu da gösterir. Sağ ve sol loba göre sayısal zeka mı sözel zeka mı sizin genel karakterinizi yansıtıyor bunu görebilirsiniz.

Nasıl Yüklenir?

Uygulama için sunulan .apk dosyasını indir butonuna tıklayarak dosyayı indirin. Ardından dosya içerisinde çıkan uygulamayı yükleyin. Yükleme tamamlandıktan sonra, çevrimiçi olarak oyunu oynamanız için Google hesabınızı tanımlamanız istenecek. Android cihazınızın hesabını tanımlayarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Burada sizden kullanıcı adı istenecek. Bu kullanıcı adı, diğerleri ile IQ kapışması yaptığınızda kullanıcı adınızın ön sıralarda gözükmesini sağlayacaktır. İyi eğlenceler…

Dosya Adı: iq-test.apk
Kategori: Eğlence
Versiyon: v1.3
Toplam İndirme: 5 kere
Paylaşan: Galip
Eklenme Tarihi: 07-17-2019
Güncellenme Tarihi: 08-26-2019
Boyut: 4M
Geliştirici: IqTest - Boost your brain
Dil: İngilizce
Sistem: Android 4.4 ve sonrası
Lisans: Ücretsiz
Henüz bir değerlendirme yapılmamış