TV Time - Şovları ve Filmleri Takip Edin

Ekleyen 196 İndirilme

TV Time - Şovları ve Filmleri Takip Edin

Gün içi yorgunluğunuzu ve stresinizi bir köşeye bırakarak heyecanlı ve eğlenceli zaman geçirmeye hazır mısınız? Elinizin altında son dönemlerin en popüler TV şovu ve film yapıtlarının olduğu bir Android uygulama olduğunu hayal etsenize. Dilediğiniz ve ruh halinize hitap eden TV şovlarını sadece birkaç tıkla açarak eğlenceli zaman geçirmek sizin için de mükemmel olacak. Aynı zamanda bu şovlar, TV Time - Şovları ve filmleri takip edin uygulaması ile birlikte dilediğiniz zaman size haber verecek şekilde ayarlandığında daha mükemmel bir uygulama olur değil mi? Bizce de Evet! Bu uygulama sayesinde dilediğiniz ve takip ettiğiniz TV şovları, kendi gün ve saatinde size bildirilecek ve arzu ederseniz hemen açmaya izlemeye başlayabileceksiniz.

TV Time - Şovları ve filmleri takip edin Nasıl Bir Uygulama?

Yerli ve yabancı tüm kanallarda ve sinema, tiyatro sahnelerinden gösterime sunulan TV Time şovlarını bu uygulama sayesinde izleyebilirsiniz. Aynı zamanda yeni çıkacak olanları da canlı olarak izleyebileceksiniz. Gününüzün daha eğlenceli geçmesi adına bu TV şovları deneyebilirsiniz. Çünkü gerçekten çok mükemmel yapıtlar sizleri bekliyor olacak. Okan Bayülgen, Eser Yenenler, MFÖ, Metin Uca gibi en çok takip edilen kişilerin TV time şovlarını takip edebileceğiniz mükemmel bu uygulama sayesinde, stresinizi kahkahalara bırakacaksınız.

Uygulamada Sadece TV Şovları mı Var?

Elbette hayır, yerli ve yabancı film ve dizileri de bu uygulama sayesinde takip edebilirsiniz. Dilediğiniz Yeşilçam ve beyaz perde filmlerinin yanı sıra; Hollywood ve Bollywood gibi film sektörünün önemli kuruluşlarının en seçkin filmlerini de bu uygulama sayesinde takip edebilir ve izleyebilirsiniz.

Bu uygulama sayesinde aynı zamanda TV dizilerini de izleyebilirsiniz. Tabii ki hepsi bu değil; yeni güncelleme ile birlikte bu uygulamadan artık yerli ve yabancı onlarca kanalı da canlı olarak izleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey uygulamayı yüklemek ve kurmak. Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Quiz, Makale ve Podcast’ler Sizleri Bekliyor!

Bu uygulama sıradan bir TV şov ve izleme uygulaması değil. Aynı zamanda dil becerilerinizi geliştirebileceğiniz ve quizler ile bunu derecelendirebileceğiniz mükemmel bir uygulama. Herhangi bir konuda daha önce yayınlanan anlık makale ve haberleri de bu uygulama sayesinde takip edebilirsiniz. Ve en önemlisi Podcastler. Herhangi bir konu özelindeki podcastler ile genel kültürünüze ve sosyal alışkanlıklarınıza daha ileri dokunuşlar yapabilirsiniz.

Nasıl Yüklerim?

Uygulama ücretsiz olarak web sitemizdeki .apk linki üzerinden indirilebilir. İndirme işlemi bittikten sonra, uygulamayı yükleyebilirsiniz. Yükleme işlemi bitmeden önce size giriş bilgileri sorulacak ve bu bilgileri girdikten sonra mail adresiniz istenecek. Profili doldurabilir veya daha sonra doldurarak ilerleyebilirsiniz. Listenizi kurun ve filtrelemeyi yapın, sonra da hemen kullanmaya başlayın. Sevdiklerinizle hoşça vakit geçirmeye hazır olun!

Dosya Adı: tvshowtime-8.1.0.apk
Kategori: Eğlence
Versiyon: v8.1.0
Toplam İndirme: 196 kere
Paylaşan: Galip
Eklenme Tarihi: 10-05-2019
Güncellenme Tarihi: 10-05-2019
Boyut: 31M
Geliştirici: Toze Labs
Dil: İngilizce
Sistem: Android
Lisans: Ücretsiz
Henüz bir değerlendirme yapılmamış