Mobil Canlı TV

Ekleyen 447 İndirilme

Mobil Canlı TV

                                                                              Mobil Canlı Tv

Canlı TV izlemek özellikle televizyona erişimin sınırlı olduğu yer ve zamanlarda çok ihtiyaç duyulan bir uygulama. Bu uygulamayı Android cihazınızdan takip ederek dilediğiniz yerde ve arzu ettiğiniz zamanda canlı kanal takibi yapabilirsiniz. O an ihtiyacınız olan bir kanalı hemen izlemek için yapmanız gereken tek şey, Android uyumlu bir akıllı mobil aygıtınıza Mobil Canlı Tv uygulamasını indirmek olacaktır. Bu uygulama sayesinde artık Spor, Haber, Program ve diğer dilediğiniz tüm kategorideki kanalları izleyebilirsiniz. Arzu ederseniz, kendinize ait bir alan da yaratarak en çok izlenen kanal listenizi oluşturabilirsiniz. Kısacası bu uygulama gerçekten de sizin için mükemmel bir seçim olacak.

 

Mobil Canlı TV İle Neler Yapabilirsiniz?

Mobil Canlı Tv, mükemmel arayüze ve kullanıcı dostu bir temaya sahip olarak sizlere sunulmaktadır. Burada Canlı Tv adına yapacaklarınızın neredeyse sınırı yok. HD kalitesinde dahi internet hızınız ve telefonunuz izin veriyorsa televizyon izleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bu uygulamayı indirmek ve kanal listelerine göz atmak. 100’den fazla yerel ve yabancı kanal sayesinde dilediğiniz kanala geçiş yapabilirsiniz. Aynı zamanda akıllı cihazlarınız ile uyumlu bir çok ekstra özelliği de aktif edebilirsiniz.

 

Hangi Kanalları İzleyebilirsiniz?

Bu uygulama sayesinde, aklınıza gelen tüm yerel banttaki özel ve kamu kanallarını izleyebilirsiniz. Aralarında Star, Kanal D, ATV, AHaber, Show, HaberTurk, NTV, TRT, TRT Spor gibi onlarca kanalın bulunduğu dev bir seçeneğiniz olacak. Aynı zamanda dilerseniz o an için kanallarda kategori taraması da yaparak arzu ettiğiniz kanalda TV keyfini çıkarabilirsiniz. Spor izlemek istiyorsanız, bu kategoriyi seçerek dilediğiniz kanallar karşınıza çıkacak ve arzu ettiğiniz kanalı hemen tıklayarak izlemeye başlayabileceksiniz. Aynı şekilde Belgesel, Dini, Yarışma, Sosyal Yaşam, Magazin ve daha birçok kategori için de aynı yolu izleyebilirsiniz. Bunun için uygulamanın sağ üst köşesindeki aracı kullanmanız yeterli olacaktır.

 

Mükemmel Arayüz, Harika Tema

Bu uygulama mükemmel arayüzü ve harika teması ile sizleri bekliyor olacak. Uygulama oldukça kolay bir kullanım imkanı sunuyor. Basit kullanımına rağmen profesyonel şekilde oluşturulması, bir Canlı TV uygulamasından beklentilerinizi fazlası ile karşılamanızı sağlayacak. Bununla birlikte, teması da gözünüzü yormaz ve dilediğiniz kanal ve kategoriyi hemen bulmanızı sağlayacak özelliktedir. Bu da hem gözlerinizin yorulmasını önler hem de TV izlemeden daha fazla keyif almanızı sağlayacaktır.

 

 

Nasıl Yüklerim?

Aşağıda .apk linki yer alan uygulamayı akıllı aygıtınıza yükleyin. Ardından uygulamayı kurun. Burada sizden bazı giriş bilgileri istenecek bunları girin. Daha sonra hemen uygulama arayüzüne girişiniz yapılacak ve hemen kullanmaya başlayabileceksiniz. Dilerseniz profil oluşturabilir ve bu profilden favori kanal ve kategorilerinizi de girebilirsiniz. Aynı zamanda kanal listenize ilave olarak hatırlatılmasını istediğiniz program ve izleme saatlerini de belirleyebilirsiniz. Kısacası bu ödüllü uygulama tam size göre…

Dosya Adı: mobil-canli-tv.apk
Kategori: Spor
Versiyon: v2.4.6
Toplam İndirme: 447 kere
Paylaşan: Galip
Eklenme Tarihi: 08-26-2019
Güncellenme Tarihi: 08-26-2019
Boyut: 41M
Geliştirici: Egemen Hamutçu
Dil: Türkçe
Sistem: Android
Lisans: Ücretsiz
Henüz bir değerlendirme yapılmamış