Live Ten Sports HD

Ekleyen 183 İndirilme

Live Ten Sports HD

Akıllı cihazınızda canlı maç yayını izlemek oldukça heyecan verici öyle değil mi? Sadece bir tıkla açacağınız uygulamada, sizin için listelenen maçları ekranda görmek gibisi var mı? Hem canlı maç izleyebileceğiniz hem de spor haberlerini takip edebileceğiniz buy uygulama sayesinde, keyfinize diyecek kalmaz. Üstelik hepsini ücretsiz olarak Android cihazınız için buradan indirerek hemen kullanıma başlayacak ve harika zaman geçireceksiniz.

Uygulama Hakkında

Uygulama kriket sporu ile ilgili tüm gelişmeleri takip etmenizi sağlıyor aynı zamanda diğer anlık canlı olarak izleyebileceğiniz diğer sporları da buradan takip edebilirsiniz. Ama ana tema kriket hayranları için diyebiliriz. Pakistanlı geliştiriciler tarafından piyasaya sürüldüğünde herkes şaşkınlıkla karşıladı ve neden ABD ve İngiltere gibi ülkeler ile özdeşleşen bu sporun Pakistanlılar tarafından piyasaya sürüldüğü merak edildi. Oysa ki Pakistan da en az Hindistan gibi ABD ve İngiltere’ye krikette en büyük rakip olabilecek ülkelerden. Bu uygulamanın özel bölümleri ve paylaşım alanlarından, Dünya’daki ülkelerin oyun ile ilgili gelişmelerini de takip edebileceksiniz.

Nasıl Yüklenir?

Aşağıda apksı verilen dosyayı tıklayarak hemen indirin. Ardından indirme işlemi bittikten sonra Aç butonu ile uygulamanın yüklenmesini sağlayın. Boyutu çok düşük olan bu uygulama sadece birkaç saniyede Android cihazınıza yüklenecek. Yüklendikten sonra, sizden herhangi bir kayıt, ön izleme ya da kabul gibi şartlar istemeyecek. Direkt uygulamayı kullanabileceksiniz. Burada, canlı maçları izleyebileceğiniz “Watch Live Stream” butonu aktif ise; o andaki tüm maçları izleyebilirsiniz. Bununla birlikte spor haberlerini ve anlık gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Neden Live Ten Sports HD 2019?

Bu uygulama gerçekten de başta kriket hayranları olan herkesin zevkli bir uygulama deneyimi yaşamasını sağlayacaktır. Uygulama içerisindeki özel alandan, bu spora ilgi duyan herkesin öznel paylaşımlarını, videolarını ve fotoğraflarını bulabileceksiniz. Yani bir yönü ile bu uygulama aynı zamanda, kriket sporu severlerinin de ortak paylaşım alanı olarak kabul edilebilir. Dilediğiniz zaman sadece bir tıkla hemen uygulama arayüzüne giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz hemen sistemden de çıkarak veri harcamanızı kontrol altına alabilirsiniz. Arka planda açık tutarak anlık gelişmeleri bildirim olarak alabilirsiniz. Yaklaşan maçlar ve oynanan maçların bildirimleri de size anlık olarak sunulabilecek.

Dosya Adı: Live Ten Sports HD 2019.apk
Kategori: Spor
Versiyon: v1.0
Toplam İndirme: 183 kere
Paylaşan: Galip
Eklenme Tarihi: 08-26-2019
Güncellenme Tarihi: 08-26-2019
Boyut: 5M
Geliştirici: Live Ten Sports
Dil: İngilizce
Sistem: Android
Lisans: Ücretsiz
Henüz bir değerlendirme yapılmamış