Kesintisiz TV Android için Yükle

Ekleyen

Kesintisiz TV Android için Yükle

Tv keyfini sınırsız bir şekilde izlemeye ne dersiniz? Kesintisiz Tv Apk ile dışarıda, evde, ofiste, kafede veya okulda? Dilediğiniz yerden ne zaman isterseniz hemen akıllı cihazınızı açıp gündeme ve yaşama dair tüm her şeyi takip edebilirsiniz.

2021 yılı güncel versiyonu ile en sevdiğiniz TV kanalları, spor kanalları, magazin, haber, belgesel, yaşam, tarih ve diğer birçok kanalı sınırsız ve ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Üstelik şifreli ve şifresiz kanalları da kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Mükemmel değil mi? Öyleyse hemen aşağıdaki .apk dosyasını indirin ve hemen bu mükemmel uygulamayı akıllı cihazınıza yükleyerek çalıştırın.

Kesintisiz TV APK Nasıl Bir Uygulamadır?

Yerli ve yabancı kanalları istediğiniz yerden dilediğiniz zaman izlemenize fırsat veren bu uygulama, en çok tercih edilen TV uygulamalarından biri olarak dikkat çekiyor. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulamayı dilerseniz akıllı cihazınıza, Bluestack uygulamasına veya Android Box uygulamasını kaydedebilir ve buralardan taraftar tv izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Uygulama internet üzerinden çalışmaktadır ve internet olan her ortamda bu uygulamayı açarak HD kalitesinde Tv izleme imkanı bulabilirsiniz. Kesintisiz ve donmadan mükemmel TV izleme keyfi için siz de hemen bu uygulamayı hemen indirin ve kullanmaya başlayın. Hiçbir dizi ve filminiz kaçmasın!

2021'de Kesintisiz Tv Apk ile Dizi, Film ve Maçları Kaçırmayacaksınız!

Bu uygulama sayesinde internetiniz olduğu müddetçe bir televizyona ihtiyacınız olmayacak. Dilediğiniz yerden hemen akıllı cihazınızı açarak arzu ettiğiniz kanalı açarak izleyebilirsiniz.

Aralarında Türkiye yerel kanalları dışında Azerbaycan, Kıbrıs, Irak, İran, ABD, İngiltere gibi onlarca ülkenin de yer aldığı yerli ve yabancı ülke kanallarını izleyebileceğiniz dev bir TV kanal arşivi sizleri bekliyor. İstediğiniz yerden bu uygulamayı açarak TV keyfini çıkarabilirsiniz.

Maçlarınız, dizileriniz ve filmleriniz hiçbir zaman kaçmayacak. Sıkıntı yapmanıza gerek yok. Çünkü artık Kesintisiz TV APK var ve dilediğiniz her yerden kolaylıkla uygulamayı çalıştırarak TV izleme keyfini çıkarabilirsiniz. Film ve dizi seçimi yaparken kategori olarak da seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda daha sonra da bunları izleme imkanınız var!

App Kapatma Modunu Etkinleştirin

Televizyon uygulamasının en mükemmel yanlarından biri de hiç kuşkusuz, belirli bir süre sonra kapanabilmesi. Kapatma modu sayesinde siz uykuya dalarken uygulama kendiliğinden kapanacak ve ne internet ne de batarya kullanımınız devam etmeyecek. Bu yönü ile diğer TV uygulamalarından ayrılıyor. Peki bu mükemmel uygulamayı nasıl indirebilirsiniz?

Nasıl Yüklerim?

Android için uygulamayı aşağıdaki .apk V6.4 dosyasını indirerek yükleyebilirsiniz. Yükleme işlemi oldukça basit ve sadece birkaç adımda akıllı cihazınıza yükleyebilirsiniz. 500’den fazla kanalın yer aldığı bu uygulamayı dilerseniz yükleme aşamasında sadece belirli ülke ve belirli kategorileri seçerek kısaltabilir ve sadece kendi TV dünyanızı oluşturabilirsiniz.

iPhone ()iOS için henüz bir kesintisiz tv uygulaması üretilmemiştir. Aynı zamanda tüm kategorilerde dizi ve film arşivi de bulunan bu uygulamanın kategorilerini de seçerek daha özel hale getirebilirsiniz.

Kısacası Kesintisiz tv app ile sadece TV izlemeyecek aynı zamanda hoşça vakit geçirebileceğiniz onlarca seçeneğe de sahip olabileceksiniz.

Dosya Adı: kesintisiz-tv-6-1.abk
Kategori: Eğlence
Versiyon: v6.4
Paylaşan: Galip
Güncellenme Tarihi: 01-26-2021
Boyut: 28.2M
Geliştirici: Kesintisiz Tv
Dil: Türkçe
Sistem: Android 4.1 ve üstü
Lisans: Ücretsiz
9.3/10
kesintisiz tv apk yorum ve değerlendirme
13.09.19
İncelemeniz
kesintisiz tv apk güncel sürüm ile androidde sorunsuz çalışıyor, teşekkür ederim. öneririm
Devamını Göster
273 kişi bu yorumu faydalı buldu
Bence 2020nin en iyi uygulaması
16.02.20
İncelemeniz
10 üzerinden 9u hak eden bir uygulama
Devamını Göster
22 kişi bu yorumu faydalı buldu
harika apk
15.03.20
İncelemeniz
program eski versiyona göre biraz kasıyor mu bana mı öyle geldi.
Devamını Göster
11 kişi bu yorumu faydalı buldu
teşekkürler
11.06.20
İncelemeniz
videolar hd teşekkürler tvapkindir.com
Devamını Göster
11 kişi bu yorumu faydalı buldu
ehehus
11.03.20
İncelemeniz
reklam az olsa daha iyimiş. 2020 apk versiyonu daha güzel olmuş sanki
Devamını Göster
13 kişi bu yorumu faydalı buldu
pc e performansı nasıl
15.09.20
İncelemeniz
bilgisayarda kurabiliyor muyuz ?
Devamını Göster
5 kişi bu yorumu faydalı buldu
Ne yapmam lazim
03.10.20
İncelemeniz
Mrb yeni aldiğim samsung 21s için soracaktım
Devamını Göster
4 kişi bu yorumu faydalı buldu
teşekkürler
30.12.20
İncelemeniz
coh eyi ya teşekkürler
Devamını Göster
4 kişi bu yorumu faydalı buldu