iScan - QR Code Reader - Barkod Okuma

Ekleyen 24 İndirilme

iScan - QR Code Reader - Barkod Okuma

QR kodları ve barkodlar, artık müzelere kadar girdi ve hatta yakın zamanda belki de evlere kadar gelecek gibi görünüyor. Hayatımızdaki birçok alanda karşımıza çıkan QR kodların okunabilmesi için de güvenilir ve doğru şekilde okuyabilen bir “tarayıcıya” her zaman ihtiyaç var.

iScan - QR Code Reader bu anlamda önerebileceğimiz harika bir uygulama. Android cihazlarınıza sadece birkaç adımda indirip kurabileceğiniz bu uygulama sayesinde, dilerseniz kafe, okul, kütüphane ya da taksi duraklarındaki tüm kare kodları okuyabilir ve içlerinde ne olduklarına erişebilirsiniz.

Uygulama Neyi Sunuyor?

Her zamankinden daha kolay ve daha hızlı bir barkod okuyucuna ihtiyacınız var ise; ya da bir barkod okuyucunun hayatınızı daha eğlenceli ve kolay hale getireceğine inanıyorsanız; iScan, size çok şey sunacak diyebiliriz.

Uygulama, doğru gölgelendirme altında en küçük kodları dahi okuyarak, iyi bir kullanım deneyimi sunuyor. Dilediğiniz zaman daha önce okunmuş kodların aktarımlarını hafızada tutabilir ve daha sonra okumak üzere kaydedebilirsiniz.

Küçük de olsa kayıt edici bir alan imkanı sunan bu uygulamayı daha geniş bir kayıt alanı ve diğer deneyimler için full paket ile ücretli bir şekilde kullanabilirsiniz. Ama ücretsiz özellikleri, ihtiyacınızı fazlası ile görecektir.

ISBN, UPC ve EAN gibi tüm QR kod türlerini kolaylıkla okutabileceğiniz bu tarayıcı sayesinde, dilerseniz bir şarkı sözü, bir ürünün özellikleri ya da bir hikayeyi okuyabilirsiniz. Bir müzedeki tarihi yapıların özelliklerini rahatlıkla okuyabilir veya bir İtalyan restoranında arzu ettiğiniz menüyü seçebilirsiniz. Kısacası bu uygulama sayesinde hem eğlenceli bir deneyim yaşayacak hem de modern bir kullanım imkanı bulmuş olacaksınız.

Tek Yapmanız Gereken Kamerayı QR Koda Yakınlaştırmak!

Android cihazınızın kamerasını, QR koda doğru yakınlık ve açı ile yakınlaştırmanız yeterli olacaktır. Yeşil ve siyah kod tarayıcı çizgi, birkaç defa gelip gittikten sonra size içeriğin tamamını sunacaktır. Demo olmayan ve QR kodda ne gördüyse tamamını aktaran iscan, size bir QR kod tarayıcısından beklentilerin fazlasını sunuyor. Kamerayı QR koda yakınlaştırın ve keyifli okumanın tadını çıkarın!

Eğer, kod bir link içeriyorsa; ayarlar kısmından URL uzantılarına erişimi serbest bıraktıysanız, akıllı cihazınız hemen internete bağlı iseniz, web siteye sizi yönlendirecektir. Kolay bir şekilde, kodu algılayan ve tarayan kullanımı sayesinde, QR kodların hepsini kolaylıkla çözeceksiniz. Dilerseniz, herhangi bir ürünün barkodunu da okutabilirsiniz.

Barkod Okutmak Zor ise;

Eğer, bir süpermarket ya da herhangi bir alışveriş merkezinde iseniz ve her defasında bir ürünü alarak “Bu ne kadar?” demekten çekiniyor ve belki de birkaç kez sorduktan sonra mahcup olmamak adına mecburi bir şekilde o ürünü almak zorunda kalıyorsanız, artık endişelenmenize gerek yok!

Çünkü, iScan Barkod Okuyucu sayesinde artık elinize aldığınız tüm ürünlerin barkodlarını kolaylıkla okutarak ne kadar ücrete satıldıklarını öğrenebilirsiniz. Üstelik sadece bir ya da iki tane değil dilediğiniz kadar ürünü okutmak size kalmış.

Barkodunu okuttuğunuz ürünün, barkoda tanımlı diğer özelliklerini de bulabilirsiniz. Sadece fiyat bilgisi değil; aynı zamanda içerisinde kullanılan malzemeler, gramaj, üretim ve son kullanım tarihleri ve ürünün menşei gibi diğer tanımlı birçok özelliği de bu uygulama sayesinde kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Nasıl Yüklenir?

Yerleşik bir kamera bulunan Android cihazınıza, aşağıda .apk’sı verilen uygulamayı indirin. İndirme işlemi bittikten sonra artık uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Uygulama basit bir arayüze sahip ve hemen yüklendikten sonra, tanımlanan bilgileriniz ile giriş yaparak hemen ana sayfaya yönlendirileceksiniz. Ana sayfada bazı ayarlar yaptıktan sonra dilediğiniz QR kod ya da barkodu okutabilirsiniz.

Dosya Adı: iscan_qrcodereader_1.0.6.apk
Kategori: Eğlence
Versiyon: 1.0.8
Toplam İndirme: 24 kere
Paylaşan: Galip
Eklenme Tarihi: 06-07-2019
Güncellenme Tarihi: 09-20-2020
Boyut: 12M
Geliştirici: Byrai Solution
Dil: İngilizce
Sistem: Android 4.1 ve üstü
Lisans: Ücretsiz
9.5/10
iscan Qr Kodu İncelemesi
06.07.19
İncelemeniz
Basit ve kullanışlı uygulama, bazen reklam çıksa da ücretsiz ve uygulama kullanımını zorlaştırmaması güzel. iScan QR Code Reader uygulamasını tavsiye ederim.
Devamını Göster
1 kişi bu yorumu faydalı buldu