İnstaFor - İnstagram Beğeni Takipçi Arttırma Uygulaması

Ekleyen 283 İndirilme

İnstaFor - İnstagram Beğeni Takipçi Arttırma Uygulaması

Instagram’da fenomen olmak ve binlerce takipçiniz olsun istiyorsanız Instafor uygulaması tam size göre. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamada kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslara kaptırmadan, güvenliğinizi tehlikeye atmadan kolayca hayranlarınızın sayısını katlayabilirsiniz.

INSTAFOR NASIL KULLANILIR?

Verdiğimiz bağlantı adresinden programı indirin, gerekli izinleri onaylayın ve telefonunuza yükleyin. Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı açtığınızda karşınıza “Anasayfa” ve “Ayarlar” olmak üzere iki menü çıkacak. Bunlardan Anasayfa’ya tıkladığınızda Instagram kullanıcı adınız ve şifrenizle sisteme giriş yapmanız istenecektir.

Instafor - Takipçi Arttırma

Instagram şifremi unutursam İnstafor’u nasıl kullanırım?

Eğer şifrenizi yanlış girerseniz “Güvenliksiz giriş tespit edildi” uyarısı alırsınız. Bu durumda Instagram’a kayıt olurken verdiğiniz mail adresine güvenlik kodu gönderilir. Mailinize gelen 6 haneli güvenlik kodunu girin ve yeşil renkli “Onayla” butonuna basın. Sistem sizi otomatik olarak anasayfaya gönderecektir.

Burada dili seçmeniz gerekir. Ardından “Beğeni Gönder”, “Takipçi Gönder”, “Yorum Gönder”, “Story İzlenme” ve Video İzlenme” bağlantılarına tıklayabilirsiniz.

Uygulamayı indirdiğinizde size belli bir oranda kredi verilir. Bu kredilerle takipçi artırabilir, beğeni ve yorum sayışınızı artırabilir ya da hikayelerinizin ve videolarınızın izlenmesini sağlayabilirsiniz. Beğeni için 20 kredi, takipçi için 50 kredi, yorum için 20 kredi, story ve videolar içinse 250’şer krediye ihtiyacınız vardır.

Uygulamadaki çarkıfelek özelliği ile her gün ücretsiz kredi alabilir, beğeni, yorum, takipçi ya da izlenme sayınızı artırabilirsiniz.

INSTAFOR AYARLAR

Programı açtığınızda Anasayfa sekmesi yerine Ayarlar sekmesine geldiğiniz zaman karşınıza dil, yazı boyutu, bildirimler ve bildirim sesleri olacak şekilde 4 farklı seçenek gelir. Bunların ne olduğunu tek tek açıklayalım;

  • Dil: Instafor programını 2 farklı dilde kullanabilirsiniz. Bunlar Türkçe ve İngilizce’dir. Başka dil seçeneği yoktur.
  • Yazı boyutu: Programı kullanmaya “normal” yazı boyutlarında başlarsınız. Sonradan yazılarınızın boyutunu değiştirmek isterseniz “küçük, normal, büyük ve çok büyük” olmak üzere 4 farklı seçeneğiniz vardır. Bunları tek tek deneyerek sizin için en uygun ve güzel olanının hangisi olduğuna karar verebilirsiniz. Yazı tipini bu sistemde değiştiremiyorsunuz, standart olan gelen font ne ise onu kullanmak zorundasınız.
  • Bildirimler: Instagram bildirimlerini “Açık” ya da “Kapalı” olarak ayarlayabilirsiniz. Artan hayran sayınızla birlikte gelen bildirimler de ciddi bir artış olacaktır. Bu nedenle bildirimleri açık tutmanız sürekli telefonunuzdan uyarı gelmesine yol açabilir.
  • Bildirim sesi: Gelen bildirimleri sessize alabilirsiniz. Bunun için “Açık” ya da “Kapalı” seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

INSTAFOR NE İŞE YARAR?

Instafor uygulamasının temel amacı Instagram profilinizi bir fenomen hesap haline getirmektir. Bunun için hayran sayınızı artırır, beğeni ve yorumlarınızı çoğaltır ve hikayelerinizin izlenme oranını yükseltir.

Instafor ile profilinizi takip eden kişi sayısını 1000 ya da 10 binlere çıkarabilirsiniz. Bu takipçilerle seçtiğiniz gönderilere yorum yaptırabilir, seçtiğiniz fotoğraflara beğeni attırabilir, dilediğiniz kullanıcılara takipçi gönderebilir ve hikayelerinizi izletebilirsiniz.

Mc Medya tarafından geliştirilen ve son güncellemesi 11 Mayıs 2019’da yapılan uygulama 16 megabayt boyutundadır. Az yer kaplaması, donmalar yaşanmaması ve ücretsiz kredi vermesi nedeniyle oldukça popüler olan programı şimdiye dek binlerce kişi indirdi ve kullanmaya başladı.

Sonuç olarak herkesin izlediği ve beğeni attığı bir Instagraf profiline sahip olmak için kullanabileceğiniz ücretsiz, en güvenli ve en pratik uygulamalardan biri Instafor’dur. Bu uygulama ile sosyal medyada tanınan bir kişi olmak oldukça kolay ve keyiflidir.

Dosya Adı: instafor_3.8.1.3.4.apk
Kategori: Eğlence
Versiyon: v3.8.1.3.3
Toplam İndirme: 283 kere
Paylaşan: Galip
Eklenme Tarihi: 06-07-2019
Güncellenme Tarihi: 09-22-2020
Boyut: 16M
Geliştirici: Mc Medya
Dil: Türkçe
Sistem: Android
Lisans: Ücretsiz
8.5/10
instafor değerlendirme
07.07.19
İncelemeniz
instafor kullanmaya bailadığımdan beridir takipçilerim ücretsiz ve organik olarak artmaya başladı, üstelik tamamı türk takipçi. teşekkür ediyorum ve öneriyorum.
Devamını Göster
6 kişi bu yorumu faydalı buldu