IMDb Movies & TV

Ekleyen 143 İndirilme

IMDb Movies & TV

                                                                   IMDb Movies & TV

TV dizi ve filmleri ile birlikte sinema filmlerini de izleyebileceğiniz mükemmel bir platform olan IMDb Movies & TV ile tüm film ve dizilerin yorumlarına ve puanlarına bakarak seçim yapabilirsiniz. Android tabanlı akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, sinemada yayınlanan eski ve yeni filmleri izleyebilirsiniz. Üstelik tüm bu filmlerin puanları ve izleyici yorumları sayesinde izleyip izlememeye kendiniz karar verebileceksiniz. Güçlü kalemler ve etkin yorumcuların bu yorumları, profesyonel bir şekilde sizlerle paylaşılmış olup her yorum ve değerlendirme ekrana yansıtılmamıştır.

 

IMDb Movies & TV Nasıl Bir Uygulama?

Dünya’nın en güvenilir ve en popüler platformlarından olan IMDB Movies, bir uygulama olarak karşınızda ve TV şovlarından tutun da TV sitcomlarına ve hatta yerleşik TV programlarına değin dev bir online arşiv size sunmaktadır. Üstelik Dünya’nın en çok izlenen dizi ve yapımlarını da ayaklarınıza kadar getiriyor. Bununla birlikte her filmin ve dizinin, film konusu, yönetmen ve senaristleri, oyuncu kadroları, filmin gösterim tarihi ve süresi gibi onlarca bilgiyi de buradan bulabilirsiniz. Çok geniş bir yelpazede filmleri görebilirsiniz.

 

Popüler Film ve Diziler Burada

Bu uygulama sayesinde sadece bir iki tıkla, popüler film ve dizileri ekrana getirebilirsiniz. Üstelik bu film ve diziler üstün kalitede video çözünürlüğü ile sizlere sunulmaktadır. Dilediğiniz formatta izleyebileceğiniz bu filmleri, dilerseniz sonra izle seçeneği ile daha sonra da izleyebilirsiniz. Veya kaldığınız süreyi girerek o sahneden devam edebilirsiniz.

Bu uygulamaya dilediğiniz film ve dizi listesini ekleyerek sıralamaya koyabilir ve ruh halinize göre dilediğiniz zaman filmi izleyebilirsiniz. Aynı zamanda TV programları, belgeseller, haberler, sanat ve magazin haberleri gibi onlarca kategoriden dilediklerinizi de filtreleyebilirsiniz.

 

Seyrettiğiniz Dizi ve Filmleri Puanlayın

Siz de bu uygulamayı indirir indirmez, bu geniş film arşivi uygulamasının bir ailesi olacaksınız. Ve artık siz de izlediğiniz filmler hakkında yorumlar yapabilecek ve puanlar verebileceksiniz. Diğer izlemek isteyen kişilere bu konuda yardımcı olabilirsiniz. 5 milyon film ve dizi arasından dilediğinizi izleyerek puanlamaya hazır mısınız?

 

Eğlence ve Sanat Dünyasından En Son Haberleri Takip Edin

Bu uygulama sayesinde dilediğiniz ülkeden sanat ve eğlence haberlerini canlı olarak takip edebilirsiniz. Aralarında Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Çince, Rusça gibi onlarca dilin desteklendiği bu uygulama sayesinde dilinizi de geliştirebilirsiniz.

Vizyon Tarihleri ve Bilet Satın Alma

IMDb Movies & TV uygulamasının en mükemmel özelliklerinden biri de hiç kuşkusuz yeni filmlerin sinema tarihlerini görebiliyor olmanız. Sadece bu mu? Elbette değil! Aynı zamanda bu tarihler içerisinde yakın zamanlı filmlerin biletlerini de online mağazalardan satın alabilirsiniz. Dilediğiniz gün ve saatteki uygun seansta arzu ettiğiniz filmi en ön koltuklarda izlemenin keyfini yaşamaya hazır mısınız? Öyleyse hemen uygulamayı buradan indirin!

 

Uygulamayı Nasıl Yüklerim?

Aşağıda .apk linki mevcut olan uygulamayı indirin. İndirme işlemi bittikten sonra Android tabanlı akıllı cihazınıza yükleyin. Sizden cep telefonu numaranız ile birlikte giriş bilgileriniz istenecek. Kayıt olmak için bu bilgileri eksiksiz bir şekilde girin ve cep numaranıza gelecek aktivasyon kodunu girin. Bu kodu girdikten sonra artık siz de bu mükemmel uygulama ailesinin bir bireyi olarak istediğiniz film ve videoyu izleyebilirsiniz.

Size ait bir alan yaratmak için profil bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girin. Burada kategori ve film filtrelemesi yaparak kendi dünyanızı kurabilirsiniz. Aynı zamanda sizden yeni sanat ve magazin haberleri ile ilgili bildirim isteyip istemediğiniz sorulacak. Bunu da girdikten sonra dilediğiniz gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Dosya Adı: com.imdb.mobile_8.0.0.108000302_tvapkindir.com.apk
Kategori: Eğlence
Toplam İndirme: 143 kere
Paylaşan: Galip
Eklenme Tarihi: 08-26-2019
Güncellenme Tarihi: 08-26-2019
Boyut: 19.5M
Geliştirici: IMDb
Dil: İngilizce
Sistem: Android
Lisans: Ücretsiz
Henüz bir değerlendirme yapılmamış