Golf Blitz

Ekleyen 0 İndirilme

Golf Blitz

Gerçek hayatta golf oynamak belki de pahalı bir etkinlik ya da bunun için yeterince vaktiniz yok. Bulunduğunuz yerde bir golf sahası bulmak da imkansız olabilir. Ama bu sizin golf tutkunuzu ortadan kaldırmaya yeter mi? Elbette hayır! Golf Blitz sayesinde, dilerseniz çevrimdışı ya da çevrimiçi golf deneyimi yaşayabilir ve eğlencenin bu yönünü deneyimleyebilirsiniz.

Gerçek Golfün yerini hiçbir şey almaz. Evet bu gerçek. Ama inanın bu oyun, sizin tutkunu olduğunuz ya da merak duyduğunuz golf oyunu için harika bir alternatif olacak. Oynaması kolay ve zaman geçirmek için en iyi oyunlardan biri olan bu oyun ile dilediğiniz yerde ve arzu ettiğiniz saatte, Android cihazınız üzerinden online ya da çevrimdışı olarak oynayabilirsiniz. Dahası mı?...

Golf Blitz Nasıl Bir Oyun?

Golf Blitz, çevrimiçi ya da çevrimdışı golf oynamanıza imkan tanıyan bir uygulama. Uygulamada, antrenmanlar yapabilir, takımlar kurabilir ya da takım arkadaşlarınız ile meydan okumalar yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey oyunu buradan indirmek ve hemen kurulumunu yaparak oynamaya başlamak. Ne kadar zevkli bir oyun olduğunu gözlerinizle göreceksiniz. Aynı zamanda, aldığınız puanlar ile çevrimiçi sıralamada isminizi üst sıralarda görmek, sizin için fantastik olabilir.

Golf Kulübü Kurun!

Oyunda, çevrimiçi arkadaşlarınız ile ya da gerçek arkadaşlarınız ile bir golf takımı kurabilir ve rakiplerinizle çarpışmak için teklifler sunabilirsiniz. Veya sadece belirli arkadaş grubunuz ile çevrimiçi müsabakalar düzenleyebilirsiniz. Onları davet ederek karşılıklı mücadeleler de yapabilirsiniz. Çevrimiçi yaptığınız her mücadelenin hanenize puan ve puanlar olarak geldiğini unutmayın! Bu yüzden çok dikkatli ve bilerek oynamanız gerekecek!

Oyunu Özelleştirebilirsiniz

Oyunu dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Topun rengini değiştirebilir, golf sopasının şeklini değiştirebilir veya sahayı farklı boyutlarda tasarlayabilirsiniz. Bu tamamı ile size kalmış. İsterseniz, takımları kendiniz de kurarak karşılaşmaları özelleştirebilirsiniz. Oyun içi farklı mod seçenekleri ile de daha mükemmel oyun deneyimleri yaşayabilirsiniz.

Oyunda Yapışkan Topları, Patlayan El Bombaları ve Daha Fazlasını Bulabilirsiniz

Oyun içerisinde farklı oyun modları ile toplara, oyunculara, oyun sahasına ve hatta kendi oyuncunuza müdahale edebilirsiniz. Lazerler ile topu daha doğru ve daha yüzdeli bir atışla deliğe gönderebilir ya da bunu bozarak rakiplerinizin yanlış atışlar yapmasını sağlayabilirsiniz. Ama unutmamanız gereken bir şey var! Bunların hiçbirini çevrimiçi oyun deneyiminde yapamazsınız. Çünkü, bu oyunda hile yok!

Oyun Özellikleri

Oyunda 100’e yakın farklı avatardan dilediğinizi seçerek profilinizi özelleştirebilirsiniz. Bay bayan farklı avatarlardan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Komik şapkalar, kıyafetler, amblemler ve daha birçok şey sizi bekliyor olacak.

Güçlendirilebilir oyun deneyimi ile level atlamak ve daha isabetli atışlar yapmak size kalmış. Oyunda daha iyi bir noktaya gelmek ve Tiger Woods gibi mükemmel bir golfçü olabilmek için yeteneklerinizi güçlendirmelisiniz.

Dünya’nın Dört Bir Yanındaki Golf Mücadelelerini İzleyin

Dilerseniz, bu uygulama sayesinde, dünyanın dört bir yanındaki golf müsabakalarını online platformlarda izleyebilirsiniz. Bunun için oyun içerisinde farklı bir eklentiyi aktif etmeniz ve buna izin vermeniz gerekir. Oyun kurulumunda bundan bahsedeceğiz. Golf oynamak ve izlemek sizin için aynı şeyi ifade ediyorsa; golf videolarını ve golf müsabakalarını izlemeye hayır demeyeceksiniz. Dilediğiniz video ve müsabaka için arayüz ekranındaki anlık mücadeleye ve videoya tıklamanız yeterli.

Nasıl Yüklenir?

Oyunu aşağıdaki .apk dosyasından yükleyin ve açın. İndirme işlemi yapıldıktan sonra artık Android cihazınıza Golf Blitz oyununu kurabilirsiniz. Kurulum bittikten sonra, oyunda kullanıcı adı girmeniz istenecek. Online ve çevrimdışı oynama sözleşmelerini kabul ederek oyun kurulumunu bitirin. Artık oyunu oynamaya ve keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Oyun içi Twitch eklentisi ile video ve canlı golf müsabakaları var ise anlık olarak izleyebilirsiniz. Aynı zamanda, oyunda arkadaşlarınız ile çevrimiçi mesajlaşmanızı sağlayan bir de alan var. Burayı kullanarak arkadaşlarınız ile oyun deneyimlerini paylaşabilir ve onları o an için bir mücadeleye davet edebilirsiniz.

Kategori: Eğlence
Versiyon: v1.6.5
Toplam İndirme: 0 kere
Paylaşan: Galip
Eklenme Tarihi: 08-19-2019
Güncellenme Tarihi: 09-15-2020
Boyut: 85M
Geliştirici: Noodlecake Studios Inc
Dil: İngilizce
Sistem: Android 5 ve üstü
Lisans: Ücretsiz
Henüz bir değerlendirme yapılmamış