At Yarışı Yöneticisi - Apk'yı İndir

Ekleyen 0 İndirilme

At Yarışı Yöneticisi - Apk'yı İndir

Atları ve at yarışlarını seven herkese hitap eden At Yarışı Yöneticisi 2019 ile harika zaman geçirmeye var mısınız? Bir yandan hangi atın daha iyi yarışabileceğini düşünürken, bir yandan da onların eğitimi ile birebir ilgileneceksiniz. İngiliz ya da Arap atlarını transfer ederek onları yeniden yaratabilecek ve harika özellikler ekleyerek yeni bir yarışa hazır hale getirebileceksiniz. Kısacası bu oyun ile at ve at yarışı adına içinizde kalan her şeyi yapabileceksiniz.

Oyun Özellikleri

Oyun, at eğitimi ve yarışı üzerine kurgulanmış harika senaryoları içerir. Eğitmek için doğru beslemeli ve doğru alıştırmalar yaptırmalısınız. Kimi zaman uzayacak yellerini ya da tırnaklarını kısaltacak, kimi zaman ise yemini vereceksiniz. Çünkü, atları yetiştirmek ve eğitmek için buna ihtiyacınız olacak. Dilediğiniz atın; şeklini, rengini, boyunu ve kilosunu değiştirebilirsiniz. Hangi atın hangi turnuva için daha doğru olacağına karar verebilirsiniz. Aynı zamanda atların, doğru turnuvalarda istediğiniz sırada yarışı bitirmesi; size puanlar kazandıracak. Ve isminizi online sıralamada en üstlerde görmek keyif verici olacaktır.

Yarıştırın!

En yüksek puanı almak için yerel yarışları yapmalı ve atınıza puanlar kazandırmalısınız. Yerel derbilerde alacağınız puanlar sizi bir üst lige taşıyacaktır. Buradan da toplayacağınız puanlar ile daha yüksek levellere ulaşacak ve sahip olduğunuz yeni seviyeler ile birlikte, uluslar arası turnuvalara katılım hakkı elde edeceksiniz. Dilerseniz aynı atla tüm turnuvaları bitirebilir ya da yeni atları yeni serüvenlerde kullanabilirsiniz.

Tıpkı gerçek bir at yarışı gibi harika efektler ile oynayabileceğiniz bu oyunu oynamadan önce, bir kullanıcı adı ile turnuvalara kayıt açtırabilirsiniz. Buradan, hangi yarış için hangi atı seçeceğinize karar verdikten sonra artık turnuvalar sizi ve atınızı bekliyor olacaktır.

Sanal at yarışı simülasyonu olan At Yarışı Yöneticisi 2019 ile mükemmel bir 3D yarış serüvenine ortak olacaksınız. Dilerseniz, arkadaşlarınızı da bu online platforma ekleyerek birlikte ikili ya da üçlü turnuvalar yapabilirsiniz. Kim bilir belki de ileride bir turnuvaya birlikte katılarak e-sporun bu yeni elemanı için harika bir ekip kurabilirsiniz.

Eğitin!

Atlarınızı dilediğiniz müsabaka öncesi eğitebilirsiniz. Yemledikten sonra artık eğitimine başlayabilirsiniz. Bunun için öncelikle tanımlı hareketleri yapabilir ve ardından her level için size sunulacak yeni eğitimleri onlara yaptırabilirsiniz. Çok keyifli eğitim seanslarından sonra, artık atınız yeni yarışlara katılma yeterliliğine sahip olacak.

Bu eğitimler sonrasında, atınızın kabiliyetleri yükselecek ve bu at ya da atlardan acıması soylar elde edeceksiniz. Egzersizler yaptırabileceğiniz atların, doğru zamanlamada ve doğru hava şartlarından eğitildiğine emin olmalısınız. Aksi durumda, atlarınız istenmeyen sakatlıklara uğrayabilir. Çok ilginç değil mi? Evet! Size baştan gerçek bir oyun kurgusu olduğunu söylemiştik. Bununla birlikte yeni güncellemeler ile birlikte, daha iyi oyun deneyimi yaşayacağınıza inanabilirsiniz.

Eğer, atınızı eğitirken kilosunun daha az ya da daha fazla olduğunu düşünüyorsanız; bu durumda, atınıza bir küp şeker fazla vererek birkaç günde onu çok daha kilolu hale getirebilirsiniz. Ya da birkaç gün aç ve susuz bırakarak yeterli kilo seviyesine getirebilirsiniz. Unutmamalısınız ki; en iyi idmanı, ancak ideal kilolarda yaptırabilirsiniz.

Kişiselleştirin

Atınızı ya da atlarınızı dilediğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Hatta onlara yeni bir takma ad bile koyabilirsiniz. Cinsini değiştirebileceğiniz atın kilo ve boyları ile de oynayabilirsiniz. Giysi ve amblemleri dilediğiniz zaman değiştirebilir ve eğitim programları ile oynayabilirsiniz. Bununla birlikte; atın saç ve yele rengi ile ten rengini de değiştirebilirsiniz. Bu tamamı ile sizin zevkinize kalmış bir şey…

Yetiştirin

O kadar çok at elinizin altından geçecek ki; dilediğinizi başka kişilere de satabilirsiniz. Bunun için online satışlar yapabilirsiniz. Ama dikkatli olmanız gereken kısım, bu atları doğru şekilde yetiştirmiş olacağınız. Çünkü, eğitimini doğru şekilde vermediğiniz bir at, ileride sizin için problem yaratabilir ve satamayabilirsiniz. Aynı zamanda yeni atlar almak için de doğru stratejiler gerçekleştirmelisiniz.

Atlarınıza zebra şeritleri, çiftleştirme, nadir ırk kilidinden çıkarma ve daha birçok özellik ekleyebilirsiniz. Bunun için dikkatli davranmanız ve zamana ihtiyacınız olduğunu unutmamanız gerekir.

Diğer Oyuncular İle İletişim Kurun!

Grubunuzdaki arkadaşlarınız ile posta kutusu üzerinden iletişime geçerek, onları yeni turnuvanız ve diğer tüm gelişmeler hakkında bilgilendirebilir ve birlikte ufak bir yarışa davet edebilirsiniz. Bireysel olarak henüz, bazı kısıtlamalardan dolayı kişisel olarak iletişim kuramazsanız da, toplu olarak aynı ekrandan mesajlaşabilirsiniz.

Oyunu Nasıl İndirebilirim?

At Yarışı Yöneticisi 2019 oyununu aşağıdaki linkten .apk dosyasını indirerek kurabilirsiniz. Kurulum bittikten sonra; karşınızda kullanıcı adı ve diğer bazı bilgiler sorulacak ve girin. Ardından sadece birkaç saniye sonra “Ekrandaki herhangi bir yere dokunun” yazısını girdikten sonra, oyunu artık oynayabilirsiniz. At Yarışı Yöneticisi 2019, hem zevkli hem de eğlenceli bir oyun. Oyunda gerçeğe yakın grafikler kullanılması sizi çok etkileyecektir.

Kategori: Spor
Versiyon: v7.08
Toplam İndirme: 0 kere
Paylaşan: Galip
Eklenme Tarihi: 08-24-2019
Güncellenme Tarihi: 08-26-2019
Boyut: 87.5M
Geliştirici: Tilting Point
Dil: İngilizce
Sistem: Android
Lisans: Ücretsiz
Henüz bir değerlendirme yapılmamış