Alien Shield Ben Attack : The Cosmic

Ekleyen 33 İndirilme

Alien Shield Ben Attack : The Cosmic

The Force, The Vilgax ve The Protector serilerinden sonra The Cosmic ile karşımıza çıkan Alien Shield Ben Attack, bu macerada oyuncuları uzaylılarla karşı karşıya getiriyor. Düşman uzaylılara karşı ölüm kalım mücadelesi vererek dünyayı kurtarma mantığına dayalı oyun oldukça heyecanlı ve eğlenceli.

Double Six firmasının geliştirdiği ve piyasaya sunduğu The Cosmic, önceleri PS4’te oynanıyordu. Ancak yapılan güncellemelerle birlikte mobil versiyon geliştirildi ve daha küçük boyutlu ekranlarda maceranın devam etmesi sağlandı.

NASIL OYNANIR?

Verdiğimiz bağlantı adresinden uygulamayı indirin ve cihazınıza yükleyin. Masaüstüne gelen simgeye tıklayın ve oyunu açın. Karakterinizi seçin, ona bir isim verin ve güçlerini belirleyin. Kahramanınıza yardımcı olması için bir arkadaş seçebilirsiniz. Bu kişinin de özelliklerini belirleyin ve ona bir isim verin.

En basit seviyeden en zor seviyeye kadar ilerlemeye çalışın. Her seviye bir öncekinden biraz daha zor olup, daha çok dikkat ve sabır gerektirir. Eğer dikkatsiz olursanız ve yavaş kalırsanız, düşman uzaylılar hızlı bir şekilde dünyayı ele geçirmeye çalışacak ve sizi güçsüz bırakacaktır.

Dünyaya hükmetmek ve dünyayı ele geçirerek onu yok etmek isteyen uzaylılara karşı evreninizi koruyun. Level atladıkça karakteriniz güçlenecek, özellikleri artacak ve yeni güçler elde edecektir. Bu sayede giderek daha da kuvvetlenen yabancılara karşı savaşmanız daha kolay olacaktır.

Macera kategorisinde listelenen Alien Shield Ben Attack: The Cosmic, 26 megabayt boyutunda olup cihazlarda donma ya da takılma gibi sorunlara neden olmaz. Tabletinizde, telefonunuzda ya da bilgisayarınızda yeterli alan varsa hiçbir sorun yaşamadan uzaylılarla mücadele edebilirsiniz.

8 Mayıs’ta çıkan ve son güncellemesi 27 Eylül 2020’de yapılan video oyununu şimdiye dek 10 binden fazla kişi indirdi ve kullanmaya başladı. Uygulamayı almak için hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur. Ayrıca indirme işlemini tamamladıktan sonra ağ bağlantınızın olduğu her yerde The Cosmic’i açabilirsiniz. Uygulama açılırken ve seviye atlarken çıkan reklamlar haricinde çok fazla reklam yoktur. Bu da programı, benzer uygulamalar içinde daha çok tercih edilir hale getirmiştir.  

Dosya Adı: alien-shield-ben-attack-the-cosmic.apk
Kategori: Eğlence
Versiyon: v2
Toplam İndirme: 33 kere
Paylaşan: Galip
Eklenme Tarihi: 10-28-2019
Güncellenme Tarihi: 09-27-2020
Boyut: 26M
Geliştirici: Double Six
Dil: Türkçe
Sistem: Android
Lisans: Ücretsiz
Henüz bir değerlendirme yapılmamış